Jachetă High Point Road Runner 4.0, negru
High Point Road Runner 4.0 bunda
O jachetă de rezervă ultraușoară, impermeabilă, care combină ușurința, compactitatea, rezistența ridicată la apă și respirabilitatea. În ciuda accentului pus pe greutatea și volumul minime, jacheta include toate elementele funcționale importante, cum ar fi o glugă integrată, manșete reglabile și detalii reflectorizante. O alegere excelentă pentru ciclism și MTB.|
Glugă integrată reglabilă în două poziții – operare cu o singură atingere și o singură tragere
|
|
Manșoane cu formă anatomică în zona cotului pentru o mai mare libertate de mișcare
|
|
Terminații ale mânecilor cu formă anatomică, reglabile cu velcro
|
|
Fermoar principal impermeabil cu element de siguranță reflectorizant
|
|
Un buzunar lateral cu fermoar impermeabil
|
|
Strângere ușoară a tivului inferior al jachetei cu un cablu elastic
|
|
Bucla de agățare pentru depozitare convenabilă
|
|
Elemente reflectorizante de calitate 3M sporesc vizibilitatea
|
|
Cele mai bune fire de la Amann garantează o durabilitate ridicată
|
|
Toate cusăturile sunt etanșe sigilate cu bandă de marcă
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Material | material sintetic, Tratament DWR |
| Sezon | Vară, Tranziție |
| Sport | ciclism, drumeție, alergare, alergare pe potecă, escaladare, via ferrata |
| Respirabilitate | 30.000 g/m²/24 h |
| Rezistență la apă | 20 000 mm |
| Compoziția materialului | Material superior: 100% poliamida Membrana: 100% poliuretan |
| Greutate | 180 g |
| ID produs | 343963 |
| Mărime | Piept (cm) | Talie (cm) | Șolduri (cm) | Mânecă (cm) | Înălțime (cm) |
|---|---|---|---|---|---|
| XS | 88-93 | 78-83 | 88-93 | 75 | 170-174 |
| S | 94-99 | 84-89 | 94-99 | 77 | 174-179 |
| M | 100-105 | 90-95 | 100-105 | 79 | 180-185 |
| L | 06-111 | 96-101 | 106-111 | 81 | 186-190 |
| XL | 112-117 | 102-107 | 112-117 | 83 | 191-194 |
| XXXL | 118-123 | 108-113 | 118-123 | 85 | 195-200 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii