Geacă damă VAUDE Escape Light, vawe
VAUDE Escape Light geacă de damă
Geacă ușoară de damă impermeabilă, rezistentă la vânt și respirabilă. Materialele impermeabile și respirabile sunt plăcut de moi, culorile sunt proaspete și actuale.|
Membrana Ceplex Active de înaltă calitate protejează jacheta împotriva umezelii și a vântului
|
|
Membrana nu conține hidrocarburi fluorurate și PTFE
|
|
Suprafața rezistentă la apă și vânt Eco-Finish este prietenoasă cu mediul înconjurător
|
|
2 buzunare frontale cu fermoar
|
|
Fermoar frontal cu 2 căi cu clapetă frontală
|
|
Glugă atașată, reglabilă, care poate fi rulată cu un guler separat
|
|
Tiv reglabil, manșetă reglabilă cu Velcro
|
| Gen | Femei |
| Culoare | wave |
| Material | altă membrană, material sintetic |
| Sezon | Vară, Tranziție |
| Sport | drumeție, camping, lifestyle |
| Compoziția materialului | Material principal - Față: 100% poliester Membrană: 2 straturi, 100% poliuretan Căptușeală: partea superioară căptușită cu plasă, 100% poliester (reciclat) Căptușeală: partea inferioară căptușită cu tafta, 100% poliamidă |
| Greutate | 420 g |
| Rezistență la apă | minimum 10.000 mm |
| Respirabilitate | minimum 10.000 g / m² /24 h |
| ID produs | 258749 |
| Mărime | Lungime cusãturã interioarã (cm) | Piept (cm) | Talie (cm) | Șold (cm) |
|---|---|---|---|---|
| 34 / XXS | 77-81 | 80-83 | 66-68 | 89-92 |
| 36 / XS | 77-81 | 84-87 | 69-71 | 93-96 |
| 38 / S | 77-81 | 88-91 | 72-75 | 97-99 |
| 40 / M | 77-81 | 92-95 | 76-79 | 100-102 |
| 42 / L | 77-81 | 96-99 | 80-84 | 103-105 |
| 44 / XL | 77-81 | 100-103 | 85-89 | 106-108 |
| 46 / XXL | 77-81 | 104-109 | 90-96 | 109-113 |
| 48 / XXXL | 77-81 | 110-115 | 97-102 | 114-118 |
| Mărime | Lungime cusãturã interioarã (cm) | Mărime | Lungime cusãturã interioarã (cm) |
|---|---|---|---|
| 34 / XXS short | 72-76 | 34 / XXS long | 82-86 |
| 36 / XS short | 72-76 | 36 / XS long | 82-86 |
| 38 / S short | 72-76 | 38 / S long | 82-86 |
| 40 / M short | 72-76 | 40 / M long | 82-86 |
| 42 / L short | 72-76 | 42 / L long | 82-86 |
| 44 / XL short | 72-76 | 44 / XL long | 82-86 |
| 46 / XXL short | 72-76 | 46 / XXL long | 82-86 |
| 48 / XXXL short | 72-76 | 48 / XXXL long | 82-86 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.



Variante VAUDE Escape Light dámska bunda, willow green
Manželka je spokojná a to je to hlavné, čo muž potrebuje aby bola pohoda v domácnosti a potom aj na jesenných a jarných spoločných prechádzkach 😊
Traducere cu GoogleAfișează originalul