Geacă Hannah ALAGAN, pumpkin spice
Hannah ALAGAN bunda
Tehnică, jachetă impermeabilă cu 3 straturi, care este concepută pentru protecție maximă și performanță în condiții meteorologice montane dificile și variabile. Este alegerea ideală pentru toți cei care se dedică turismului alpin, trekking-ului sau alpinismului pe via ferrata. Datorită impermeabilității și respirabilității ridicate, garantate de membrana Climatic Element, vă va menține uscat și confortabil în timpul provocărilor outdoor pe tot parcursul anului.|
Fabricată din laminat cu 3 straturi cu membrană neporoasă funcțională Climatic Element, care garantează impermeabilitate și respirabilitate excelentă
|
|
Tratamentul hidrofug DWR de pe suprafața materialului crește rezistența la apă și asigură că picăturile nu se îmbibă, ci se scurg
|
|
Toate cusăturile sunt complet lipite și sunt folosite fermoare principale rezistente la apă, ceea ce contribuie semnificativ la impermeabilitatea generală a jachetei
|
|
Pentru un confort sporit în timpul drumețiilor dificile, este disponibil un sistem de ventilație la subraț, care permite ventilarea rapidă a excesului de căldură
|
|
Mâneci cu formă anatomică terminate cu manșetă cu velcro și marginea inferioară reglabilă a jachetei și a glugii permit ajustarea croielii după cum este necesar
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | Condiment de dovleac |
| Material | material sintetic, Tratament DWR |
| Sezon | Tranziție |
| Sport | drumeție, escaladare, via ferrata, camping, lifestyle |
| Rezistență la apă | 10 000 mm |
| Respirabilitate | 10 000 g/m²/24 h |
| Greutate | 485 g |
| Compoziția materialului | 100% poliester |
| ID produs | 362826 |
| Mărime | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Înălțime (cm) | 171 - 176 | 174 - 179 | 180 - 184 | 182 - 186 | 184 - 188 | 186 - 190 |
| Piept (cm) | 90 - 94 | 95 - 99 | 100 - 104 | 105 - 109 | 110 - 114 | 115 - 119 |
| Talie (cm) | 78 - 82 | 83 - 87 | 88 - 92 | 93 - 97 | 98 - 102 | 103 - 107 |
| Șold (cm) | 92 - 96 | 97 - 101 | 102 - 106 | 107 - 111 | 112 - 116 | 117 - 121 |
| Mărime | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 58 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Înălțime (cm) | 171 - 176 | 174 - 179 | 177 - 182 | 180 - 184 | 182 - 186 | 184 - 188 |
| Talie (cm) | 78 - 82 | 83 - 87 | 88 - 92 | 93 - 97 | 98 - 102 | 103 - 107 |
| Șold (cm) | 92 - 96 | 97 - 101 | 102 - 106 | 107 - 111 | 112 - 116 | 117 - 121 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii