Pantofi cățărare damă La Sportiva Miura, white/jade green
La Sportiva Miura dámske lezečky
Modelul Miura și-a câștigat locul pe piață de-a lungul anilor. Miura Women este un pantof de cățărare special conceput pentru femei. Este popular mai ales pentru versatilitatea sa. Talpa puternică de 4 mm îl face un pantof de cățărare mai dur, dar cu un vârf foarte sensibil. Pantoful se va descurca cu cățărarea prin frecare, dar va fi bun și pe muchii sau găuri. La Sportiva îl prezintă într-un design modernizat.|
Foarte precisă pe muchii și găuri
|
|
Talp Vibram cu aderență ridicată
|
|
Două bucle de încălțare
|
| Gen | Femei |
| Culoare | white/jade green |
| Material | piele, cauciuc |
| Șiret | clasic |
| Sport | escaladare |
| Greutate | 446 g (măr. EU 38) |
| Top | piele |
| Căptuşeală | Dentex |
| Talpă intermediară | Laspoflex 1,1 mm în vârf |
| Talpă | Vibram XS Gripp2 4 mm |
| ID produs | 273618 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.
