Pantaloni damă Black Diamond W STORMLINE STRETCH RAIN, negri
Black Diamond W STORMLINE STRETCH RAIN pantaloni de damă
Black Diamond STORMLINE STRETCH FULL ZIP RAIN PANTS sunt pantaloni de damă eleganți și extrem de împachetabili, care sunt în același timp durabili și confortabili datorită materialului ultra elastic.|
Fabricat cu BD.dry ™ - soluție impermeabilă / respirabilă / rezistentă la vânt
|
|
Țesătura elastică sporește durabilitatea și confortul
|
|
Șezutul cu burduf și genunchii preformați sporesc mobilitatea
|
|
Fermoare laterale cu cursor dublu pe toată lungimea
|
|
Fermoare tratate cu DWR
|
|
Închidere cu capse în partea de jos cu ajustare internă în tiv
|
|
Se împachetează în buzunarul din spate cu fermoar cu buclă pentru carabină
|
|
Croială Regular
|
|
Membrană: BD.dry™ 2.5L cu tratament DWR
|
| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Material | altă membrană, elastic |
| Sezon | Vară, Tranziție |
| Sport | drumeție, escaladare, via ferrata, camping, lifestyle |
| Impermeabilitate | 10 000 mm |
| Respirabilitate | 10 000 g/m²/24 h |
| Greutate | 277 g |
| ID produs | 152571 |
| Mărime | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gât | 33 | 34.5 | 35.5 | 36.5 | 38 | 40,5 |
| Piept | 78,5 - 81 | 82,5 - 86,5 | 87,5 - 91,5 | 92,5 - 98 | 99 - 105,5 | 106,5 - 114 |
| Manşon | 75 | 76 | 77,5 | 79 | 80 | 80 |
| Talie | 59,5 - 63,5 | 65 - 68,5 | 69,5 - 74 | 75 - 80 | 81 - 89 | 90 - 99 |
| Șolduri | 87,5 - 91,5 | 87,5 - 91,5 | 92,5 - 96,5 | 97,5 - 103 | 104 - 110,5 | 111,5 - 120,5 |
| Cusătură interioară a pantalonilor | 75 | 75 | 77,5 | 77,5 | 77,5 | 77,5 |
| Mărime | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NE | 0 | 2 | 4/6 | 8/10 | 12/14 | 16/18 | 20/22 |
| Talie | 61 - 63,5 | 65 - 67,5 | 70 - 72,5 | 75 - 77,5 | 81 - 85 | 89 - 95 | 99 - 103 |
| Șolduri | 81 - 86,5 | 86,5 - 91,5 | 94 - 96,5 | 99 - 101,5 | 104 - 109 | 112 - 118 | 122 - 126 |
| Cusătură interioară a pantalonilor | 75 | 75 | 77,5 | 77,5 | 77,5 | 77,5 | 78,5 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.
