Ochelari Julbo EDGE reactiv 1-3 LA, black/iridescent exponat
Ochelari Julbo EDGE reactivi 1-3 LA
Ochelari de soare fără compromisuri care își iau performanța la fel de în serios ca tine. Julbo EDGE este special conceput pentru două roți și oferă caracteristici de top. Datorită designului ușor și eficient al cadrului EDGE, acesta asigură câmp vizual maxim și vederi panoramice.Despre sticla amplificatorului de lumină Reactiv 1-3:
Sticlă ideală pentru sporturi de anduranță, cum ar fi ciclism montan și alergare. Ochelarii cu rame ventilate sunt potriviți pentru aceste activități. La soare, când este mai întuneric, este confortabil să privești prin el, iar când intră în umbră, se estompează și luminează vederea terenului.
Piesa de prezentare are mici defecte pe sticlă, cauzate de expunerea în magazin, care nu afectează funcționalitatea.
|
Tehnologia exclusivă MagneFix asigură o înlocuire rapidă și ușoară a lentilelor
|
|
Lentilele ventilate vă ajută să vă păstrați capul rece
|
|
Cadru ușor curbat și înfășurat
|
|
Părți laterale cauciucate, ramă minimalistă
|
|
3D fit nas
|
|
Anti-fog - tratament interior anti-ceață, previne condensarea
|
|
NTS (Non Temperature Sensitive) - lentila se întunecă și scade indiferent de temperatură
|
|
Lentilele au o bază galbenă
|
|
Acoperire anti-aburire
|
|
Oleaginos - tratament extern, datorită căruia apa curge mai repede de pe ochelari, previne, de asemenea, lăsarea de amprente și este mai ușor de curățat
|
|
Transmisie lumină: 17% - 75%
|
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | black/iridescent |
| Proprietăți lentile | Interschimbabile, Fotocromatice |
| Clip dioptric | nu |
| Sport | ciclism, drumeție, schi de tură, alergare, schi alpin, schi, alergare pe potecă, alpinism, escaladare, via ferrata, camping, fitness, canyoning, lifestyle |
| Înălțimea lentilelor | 64 mm |
| Lățimea fasciculului | 15 mm |
| Lungimea laturilor | 124 mm |
| Lățimea lentilei | 131 mm |
| Balamale | nu |
| Greutate | 25 g |
| ID produs | 255561 |
Zdravím, je možné vyskúšať okulaire na predajni v Hrádku? Ďakujem.
Dobrý deň,
Samozrejme, pre istotu si ale vytvorte na ne objednávku aby boli pre Vás rezervované. Pokiaľ sa Vám nebudú pozdáva, objednávka sa potom na predajni stornuje.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii