Scripete EDELRID Warp, oasis
EDELRID Warp kladka
Scripete tandem din oțel inoxidabil pentru cabluri din oțel și textile, care asigură stabilitate și fluiditate ridicată a mișcării. Datorită oțelului inoxidabil, este practic imună la frecarea agresivă a cablurilor din oțel.|
Rolele din oțel inoxidabil sunt extrem de rezistente la abraziune, ceea ce este esențial atunci când sunt utilizate pe cabluri de oțel
|
|
Rulmenții cu bile asigură o rezistență minimă și o funcționare lină chiar și la viteze mari sau sarcini mari
|
|
Ochetul superior de atașare permite conectarea cu o a doua coardă, ceea ce sporește siguranța sistemului în cazul defectării unei singure corzi
|
|
Ochiul inferior este suficient de mare pentru a putea fixa două carabine simultan fără probleme.
|
| Sport | escaladare |
| Greutate | 122 g |
| Rezistenţă | 32 kN |
| Capacitate de încărcare | 1000 kg |
| Diametru frânghie | < 13 mm |
| Certificat | EN 12278 |
| Compoziția materialului | 100 x 85 mm |
| ID produs | 394114 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii