Saltea gonflabilă Therm-a-Rest NeoAir XTherm NXT, 7.6 cm, neptune
Therm-a-Rest NeoAir XTherm NXT nafukovacia karimatka
Cea mai bună alegere pentru alpiniști, drumeți pe distanțe lungi și călători ultraușori care se confruntă cu vreme rece. Această saltea are cel mai bun raport izolație termică/greutate dintre toate saltelele create vreodată.|
Cea mai călduroasă saltea gonflabilă din clasa sa
|
|
Stratul reflectorizant de aluminiu cu cinci straturi al tehnologiei patentate ThermaCapture™ captează și returnează căldura radiantă înapoi către corp, construcția Triangular Core Matrix™ minimizează pierderile de căldură, totul doar prin construcție, fără a crește volumul și greutatea
|
|
Greutatea de doar 439 g (regular) este suficientă pentru a menține căldura în condiții de îngheț
|
|
Grosimea de 7,6 cm oferă suport și confort excepționale
|
|
Extrem de ușor de împachetat la dimensiunea unei sticle de un litru, foarte confortabil, ușor
|
|
Partea inferioară fabricată din țesătură de nylon 70D rezistă la perforare și poate fi utilizată cu încredere chiar și pe terenuri mai dificile
|
|
Supapă WingLock pentru umflare mai ușoară și dezumflare mai rapidă. Supapele sunt îmbogățite cu clapete unidirecționale și maximizează fluxul de aer
|
|
Pachetul include un sac de umflare, o husă practică și un kit de reparații
|
| Culoare | neptune |
| Model saltea | pneumatic |
| Sport | drumeție, camping |
| Rezistență termică | 5.1 R și peste (iarnă și expediție) |
| Compoziția materialului | regular: 183 x 51 cm regular wide: 183 cm x 64 cm large: 196 x 64 cm |
| Dimensiuni ambalat | regular: 23 x 11 cmregular wide: 28 x 13 cmlarge: 28 x 13 cm |
| Greutate | regular: 439 gregular wide: 540 glarge: 567 g |
| Producător | 7,3 R-Value |
| Compoziția materialului | 30D High Tenacity Nylon/ 70D Nylon |
| ID produs | 319733 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii