rucsac deuter Walker 24, 24 l, Coacăză-Redwood
rucsac deuter Walker 24
Walker este un rucsac urban, ușor și confortabil datorită panourilor bine întărite, cu formă anatomică de pe spate și bretelelor căptușite. Buzunarele laterale și organizatorul din interior vă ajută să împachetați clar și ușor.|
Buzunar frontal
|
|
Curea de piept
|
|
Buzunar interior pentru documente
|
|
Buzunar pentru obiecte de valoare
|
|
Buzunare laterale cu fermoar
|
|
Capac cu două catarame
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | Coacăză-Redwood |
| Volum | 24 l |
| Sport | drumeție, lifestyle |
| Pelerină de ploaie | nu |
| Centură șold | Amovibilă |
| Sistem H2O | incompatibil |
| Dimensiuni | 52 x 30 x 23 cm |
| Model sistem spinal | Airstripes |
| Destinație | In timpul noptii |
| Sezon | FW 24/25 |
| Dimensiune laptop | Până la 15" |
| Capac rucsac | Fix |
| Număr camere | 1 |
| Pelerina de ploaie | Fără pelerină de ploaie |
| Material | Ripstop-Polytex |
| Greutate | 780 g |
| ID produs | 217541 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii