rucsac deuter Walker 24, 24 l, Caramel-Clay
rucsac deuter Walker 24
Walker este un rucsac urban, ușor și confortabil datorită panourilor bine întărite, cu formă anatomică de pe spate și bretelelor căptușite. Buzunarele laterale și organizatorul din interior vă ajută să împachetați clar și ușor.|
Buzunar frontal
|
|
Curea de piept
|
|
Buzunar interior pentru documente
|
|
Buzunar pentru obiecte de valoare
|
|
Buzunare laterale cu fermoar
|
|
Capac cu două catarame
|
| Volum | 24 l |
| Sport | drumeție, lifestyle |
| Pelerină de ploaie | nu |
| Greutate | 780 g |
| Volum | 24 l |
| Număr camere | 1 |
| Material | Ripstop-Polytex |
| Pelerina de ploaie | Fără pelerină de ploaie |
| Capac rucsac | Fix |
| Sezon | FW 24/25 |
| Centură șold | Amovibilă |
| Sistem H2O | Incompatibil |
| Compoziția materialului | 52x30x23 cm |
| Model sistem spinal | Airstripes |
| Destinație | In timpul noptii |
| Dimensiune laptop | Până la 15" |
| ID produs | 183400 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii