Rucsac de dama deuter Futura 25 SL, 25 l, rosu
Rucsac de dama Deuter Futura 25 SL
Rucsacul turistic de damă deuter Futura 25 SL va fi un însoțitor grozav în călătoriile tale de descoperire, fie că este vorba de ferate, excursii la munte sau pur și simplu rătăcire prin pădure. Futura are un spate din plasă cu perne în jurul coloanei vertebrale și perforații pe bretele de umăr. Bretele metalice se ocupă de distribuirea greutății pe care o puneți pe șolduri. Buzunarul elastic din față de pe geacă va fi apreciat în capriciile vremii.|
Cel mai respirabil sistem de spate
|
|
Întăritură metalică în partea din spate
|
|
Bretele de umăr căptușite
|
|
Curea de șold și curea de piept
|
|
2 buzunare laterale
|
|
Croială pentru femei, spate mai scurt și umeri mai înguști
|
|
Buclă pentru bețe de trekking
|
|
Buzunar pentru obiecte de valoare
|
|
Buzunar frontal elastic pentru jachetă
|
|
Buzunar cu spațiu pentru hydrovak 3 l
|
| Gen | Femei |
| Culoare | roșu |
| Volum | 25 l |
| Sport | drumeție, via ferrata |
| Pelerină de ploaie | Da |
| Greutate | 1 300 g |
| Număr camere | 1 |
| Material | 210D Polyamid RECYCLED, 600D Polyester |
| Model sistem spinal | Aircomfort |
| Destinație | pentru o zi |
| Dimensiuni | 53 x 28 x 20 cm |
| Capacitate încărcare | 8 kg |
| Sezon/perioadă | FW2425 |
| ID produs | 225752 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii