Jachetă damă Haglöfs L.I.M AIRAK 2,5l, sky blue
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Haglöfs L.I.M AIRAK 2,5l dámska bunda
Jacheta Haglöfs L.I.M AIRAK 2,5l reprezintä o abordare minimalistä de top a protecţiei montane, oferind o soluţie impermeabilä ultrauşoarä şi fiabilä pentru activitäţi outdoor solicitante. Este proiectatä cu scopul de a atinge cea mai mare respirabilitate şi o capacitate extremä de ambalare, asigurând astfel performanţe maxime färä greutate inutilä, idealä ca strat de rezervä pe care abia o vei simţi în rucsac. Acest model ecologic este fabricat dintr-un material de un singur tip, ceea ce îi faciliteazä reciclarea şi susţine aventurile montane durabile.|
Greutate ultra-redusă și material PERTEX Shield Revolve cu 2,5 straturi respirabil asigură o protecție eficientă împotriva intemperiilor și o eliminare excelentă a umidității
|
|
Coloană de apă ridicată și respirabilitatea sporită oferă impermeabilitate fiabilă și termoreglare în timpul activităților intense
|
|
Construcția monomaterială din poliester 100% reciclat permite reciclarea completă a jachetei după sfârșitul duratei sale de viață, contribuind astfel la protejarea mediului
|
|
Două buzunare frontale generoase cu fermoar YKK® servesc și ca orificii de ventilație eficiente, care răcesc rapid corpul în timpul ascensiunilor dificile
|
|
Gluga reglabilă, partea din spate extinsă și mânecile preformate cu reglare Velcro garantează o potrivire optimă și o protecție sporită împotriva intemperiilor.
|
| Gen | Femei |
| Culoare | sky blue |
| Material | material sintetic, hardshell |
| Sezon | Tranziție |
| Sport | drumeție, alergare, alergare pe potecă, escaladare, via ferrata, camping, lifestyle |
| Hood | da |
| Coloană de apă | nespecificat |
| Rezistență la apă | > 15 000 mm |
| Greutate | 310 g |
| Compoziția materialului | 100% poliester reciclat |
| Respirabilitate | 20 000 g/m²/24 h |
| ID produs | 340671 |


Îmbrăcăminte pentru femei

Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii