Jachetă damă Montura UPLAND 3L HOODED, baton rouge/vinaccia
Montura UPLAND 3L HOODED geacă de damă
Această geacă este un partener de încredere în condiții dificile, unde vremea poate fi imprevizibilă. Datorită materialului de calitate și a construcției bine gândite, oferă confort și protecție în timpul aventurilor outdoor. Este ușoară, practică și concepută pentru a susține libertatea de mișcare în timpul oricărei activități. O alegere ideală pentru oricine dorește să pornească fără griji către noi provocări.|
Țesătură elastică reciclată din nailon cu trei straturi cu membrană 20K/10K oferă o rezistență excelentă la apă
|
|
Nylon reciclat cu o construcție micro-ripstop asigură rezistență la abraziune și îi sporește durabilitatea
|
|
Țesătura este rezistentă la vânt și are un tratament DWR hidrofug fără PFAS
|
|
Protecție UPF 50+ împotriva radiațiilor solare
|
|
Fermoar central cu două căi în față și buzunare cu fermoar pentru mâini
|
|
Buzunar cu fermoar care servește și ca sac de depozitare compresibil
|
|
Glugă cu cozoroc și margine elastică strânsă în față, reglabilă în spate, compatibilă cu casca
|
|
Tiv elastic inferior pentru o potrivire mai bună
|
|
Manșete ajustabile cu Velcro
|
| Gen | Femei |
| Culoare | baton rouge/vinaccia |
| Material | material sintetic |
| Sezon | Vară, Tranziție |
| Sport | drumeție, escaladare, via ferrata |
| Hood | da |
| Coloană de apă | 15 000 – 28 000 mm |
| Respirabilitate | 10 000 g/m²/24 h |
| Rezistență la apă | 20 000 mm |
| Greutate | 260 g |
| Compoziția materialului | Partea exterioară: 100% poliamidăPartea interioară: 100% poliesterCăptușeala buzunarelor: 82% poliamidă, 18% elastan/spandex |
| ID produs | 339925 |
| XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 34/36 | 38 | 40/42 | 44 | 46/48 | 50 | 52/54 | |
| I (cm) | 158-160 | 160-164 | 164-168 | 168-172 | 172-176 | 176-180 | 180-182 |
| A (cm) | 71/75 | 76/80 | 81/85 | 86/90 | 91/95 | 96/100 | 101/105 |
| G (cm) | 74/78 | 79/83 | 84/88 | 89/93 | 94/98 | 99/103 | 104/108 |
| B (cm) | 55/59 | 60/64 | 65/69 | 70/74 | 75/79 | 80/84 | 85/90 |
| C (cm) | 80/84 | 85/89 | 90/94 | 95/99 | 100/104 | 105/109 | 110/115 |
| F (cm) | 76 | 78 | 80 | 82 | 84 | 85 | 86 |
| D (cm) | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 |
| E (cm) | 74 | 76 | 78 | 80 | 82 | 84 | 85 |
| L (cm) | 16/17 | 17/18 | 18/19 | 19/20 | 20/21 | 21/22 | 22/23 |
| H (cm) | 55/56 | 57/58 | 59/60 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii