Jachetă damă DIRECT ALPINE TALUNG LADY 1.0, khaki/coral
DIRECT ALPINE TALUNG LADY 1.0 jachetă de damă
Jacheta impermeabilă pentru femei TALUNG LADY este proiectată cu o croială mai lungă și mai îngustă, care se potrivește perfect femeilor mai înalte și mai subțiri. Datorită acestui fapt, nu numai că vei arăta grozav, dar jacheta îți va oferi și protecție și confort maxim.|
Fabricată din material hardshell Dermizax respirabil, care este sinonim cu calitate și fiabilitate de top
|
|
Cusături complet lipite asigură impermeabilitatea absolută a jachetei
|
|
Strângerea rapidă și eficientă a marginii inferioare a jachetei cu o singură mână vă permite să o ajustați exact după nevoi
|
|
Buzunarele practice cu fermoar sunt ideale pentru depozitarea obiectelor esențiale și sunt concepute pentru a oferi posibilitatea de ventilație, lucru pe care îl veți aprecia mai ales în timpul efortului fizic mai intens
|
|
Gulerul înalt de protecție protejează excelent împotriva vântului și a ploii
|
|
Gluga este concepută pentru a se potrivi perfect și pentru a oferi protecție maximă
|
| Gen | Femei |
| Culoare | khaki/coral |
| Material | material sintetic, Tratament DWR |
| Sezon | Tranziție |
| Sport | drumeție, schi alpin, alpinism, escaladare, via ferrata |
| Compoziția materialului | 100% poliamidă |
| Greutate | 318 g |
| Rezistență la apă | 20 000 mm |
| Respirabilitate | 8 000 g/m2/24 h |
| ID produs | 312109 |

Dimensiunile sunt în cm.
UNIQ LADY 1.0
| Mărime | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| O | 95 | 99 | 103 | 107 | 112 | 117 | 122 |
| C | 101 | 106 | 109 | 113 | 118 | 122 | 129 |
| D | 65 | 66 | 68 | 70 | 72 | 73 | 73 |
| E | 71,5 | 73 | 74 | 76 | 78 | 79 | 80 |
| Mărime | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| O | 98 | 101 | 105 | 109 | 113 | 118 | 123 |
| C | 113 | 117 | 121 | 125 | 130 | 135 | 140 |
| D | 64 | 65 | 67 | 69 | 71 | 72 | 72 |
| E | 71 | 72 | 75 | 77 | 79 | 80 | 81 |
| Mărime | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| O | 96 | 101 | 105 | 109 | 114 | 119 | 124 |
| C | 97 | 103 | 107 | 111 | 118 | 121 | 127 |
| D | 64 | 65 | 67 | 69 | 71 | 72 | 72 |
| E | 74 | 75 | 76 | 78 | 79 | 81 | 82 |
| Mărime | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O | 102 | 106 | 110 | 114 | 118 | 123 |
| C | 104 | 108 | 112 | 116 | 121 | 126 |
| D | 68 | 69 | 71 | 73 | 75 | 75 |
| E | 77 | 79 | 81 | 83 | 86 | 87 |
| Mărime | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| O | 92 | 96 | 100 | 104 | 109 | 114 | 119 |
| C | 96 | 100 | 104 | 108 | 113 | 118 | 123 |
| D | 65 | 66 | 67 | 69 | 71 | 72 | 72 |
| E | 74 | 76 | 78 | 81 | 83 | 84 | 84 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii