Jachetă Crazy Boosted Proof 3l, liken
Crazy Boosted Proof 3l bunda
Impermeabilă, elastică, extrem de ușoară și ușor de împachetat. Designul său complet revizuit este acum și mai CRAZY ca niciodată! Spre deosebire de jachetele impermeabile obișnuite de pe piață, aceasta este alegerea ideală pentru activități de înaltă intensitate și dificile.|
Material impermeabil și respirabil cu rezistență ridicată Dermizax®
|
|
Materialul elastic pe toată suprafața asigură libertate absolută de mișcare
|
|
Gluga urmărește contururile feței, vizieră întărită cu posibilitatea de modelare și margine elastică
|
|
Fermoar rezistent la apă cu capăt magnetic permite manipularea ușoară chiar și cu mănuși
|
|
Pană pe spate care oferă libertate absolută de mișcare
|
|
Orificii de ventilație „Shark Vents”, care funcționează cu mișcare, susțin circulația aerului și, în același timp, mențin rezistența la apă a materialului
|
|
Două buzunare la piept cu fermoare rezistente la apă
|
|
Îmbinări contrastante din punct de vedere cromatic, lipite cu cusături termice pentru durabilitate și dinamism vizual
|
|
Posibilitate de împachetare în buzunarul interior pentru transport practic
|
|
Logo-uri reflectorizante pentru o vizibilitate mai bună în condiții de lumină scăzută
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | Liken |
| Material | material sintetic, spandex/elastan |
| Sezon | Tranziție |
| Sport | drumeție, schi alpin, schi, alpinism, escaladare, via ferrata |
| Rezistență la apă | 20 000 mm |
| Respirabilitate | 20 000 g/m²/24 h |
| Compoziția materialului | Material principal: 100% poliamidMembrană: 100% poliuretanStrat de bază: 100% poliesterCăptuşeală: 88% poliester, 12% elastan |
| Model anul | 2024 |
| Greutate | 207 g |
| ID produs | 344908 |

Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii