Pantofi damă Black Diamond DAWN PATROL HYBRID, negru
Black Diamond DAWN PATROL HYBRID dámske nohavice
Pantalonii sunt perfecți pentru expediții solicitante. Membrana patentată BD.dry™ menține zonele cheie impermeabile și respirabile, iar țesătura softshell de pe panourile predispuse la supraîncălzire asigură termoreglarea.Exact ceea ce aveți nevoie pentru o zi întreagă petrecută pe schiuri. Aerisirea laterală cu fermoar asigură reglarea temperaturii, iar cele două buzunare de pe coapse (dintre care unul este conceput pentru a depozita un dispozitiv de căutare pentru avalanșă), împreună cu un buzunar mai mic în partea dreaptă sus a șoldurilor, vă permit să depozitați toate lucrurile esențiale.
Materiałul ranforsat din partea inferioară a pantalonilor protejează împotriva marginilor schiurilor, iar manșeta elastică interioară previne pătrunderea zăpezii. Lățimea pantalonilor poate fi ajustată cu ajutorul nasturilor dubli, astfel încât se adaptează ușor la diferite tipuri de încălțăminte. Banda integrată permite reglarea circumferinței taliei, iar buclele interioare permit atașarea bretelelor.
|
Țesătură softshell elastică în patru direcții și țesătură laminată elastică în două direcții BD.dry™
|
|
Buzunar cu acces rapid pentru electronice
|
|
Două buzunare pe coapsă și un buzunar pentru mâini cu fermoar
|
|
Orificii de ventilare exterioare pe coapsă cu fermoar
|
|
Închidere dublă a pantalonilor la manșete pentru diferite mărimi de pantofi
|
|
Tehnologie integrată RECCO®
|
|
Părțile interioare ale pantalonilor întărite la glezne
|
|
Manșetă de zăpadă elastică integrată
|
|
Curea integrată reglabilă cu cataramă low-profile
|
| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Material | softshell, elastic, material sintetic, spandex/elastan |
| Sezon | Iarnă |
| Sport | schi alpin, schi, alpinism |
| Rezistență la apă | 20 000 mm |
| Respirabilitate | 20 000 g/m²/24 h |
| Compoziția materialului | BD.Dry™ Stretch Nylon 3L; 87 % nailon, 13 % elastan (panel) |
| Greutate | 490 g |
| ID produs | 237014 |
| Mărime | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gât | 33 | 34.5 | 35.5 | 36.5 | 38 | 40,5 |
| Piept | 78,5 - 81 | 82,5 - 86,5 | 87,5 - 91,5 | 92,5 - 98 | 99 - 105,5 | 106,5 - 114 |
| Manşon | 75 | 76 | 77,5 | 79 | 80 | 80 |
| Talie | 59,5 - 63,5 | 65 - 68,5 | 69,5 - 74 | 75 - 80 | 81 - 89 | 90 - 99 |
| Șolduri | 87,5 - 91,5 | 87,5 - 91,5 | 92,5 - 96,5 | 97,5 - 103 | 104 - 110,5 | 111,5 - 120,5 |
| Cusătură interioară a pantalonilor | 75 | 75 | 77,5 | 77,5 | 77,5 | 77,5 |
| Mărime | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NE | 0 | 2 | 4/6 | 8/10 | 12/14 | 16/18 | 20/22 |
| Talie | 61 - 63,5 | 65 - 67,5 | 70 - 72,5 | 75 - 77,5 | 81 - 85 | 89 - 95 | 99 - 103 |
| Șolduri | 81 - 86,5 | 86,5 - 91,5 | 94 - 96,5 | 99 - 101,5 | 104 - 109 | 112 - 118 | 122 - 126 |
| Cusătură interioară a pantalonilor | 75 | 75 | 77,5 | 77,5 | 77,5 | 77,5 | 78,5 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii