Geacă VAUDE Rosemoor 3in1, silt brown
VAUDE Rosemoor 3in1 bunda
Jachetă dublă rezistentă la intemperii pentru drumeții.|
Jachetă exterioară cu Ceplex Active – membrană de înaltă calitate cu 2 straturi, care protejează împotriva ploii și a vântului
|
|
Glugă atașată, reglabilă, pliabilă în guler
|
|
Fermoar frontal cu clapetă dublă
|
|
2 buzunare frontale acoperite cu fermoar
|
|
Șnur de strângere la tivul inferior
|
|
Buzunare reglabile
|
|
Manșetă reglabilă cu Velcro
|
|
Finisajul Eco Finish protejează materialul împotriva apei și a petelor
|
|
Jacheta interioară confortabilă, realizată din fleece pufos, te menține cald fără a te supraîncălzi
|
|
Fără cusături laterale
|
|
Fermoar frontal cu clapetă posterioară
|
|
2 buzunare glisante
|
|
Aceste două jachete pot fi combinate pentru a acoperi o gamă largă de condiții meteorologice și de temperatură
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | silt brown |
| Material | altă membrană, material sintetic, fleece |
| Tip de izolare | izolație sintetică |
| Sezon | Tranziție |
| Sport | drumeție, camping, lifestyle |
| Hood | da |
| Coloană de apă | 10 000 – 15 000 mm |
| Compoziția materialului | Jachetă exterioară: Material principal - Față: 100% poliester (din care 40% reciclat) Membrană: 100% poliuretan (parțial reciclat) Căptușeală: 100% poliamidă Căptușeală din plasă: 100% poliester (56% reciclat) Jachetă interioară: Material principal: 100% poliester (din care 62% reciclat) |
| Rezistență la apă | 10 000 mm |
| Respirabilitate | 10 000 g/m2/24h |
| ID produs | 245724 |
| Măărime | Lungime cusătură interioară (cm) | Piept (cm) | Talie (cm) | Șold (cm) |
|---|---|---|---|---|
| 44 / XXS | 79-82 | 88-91 | 74-77 | 93-95 |
| 46 / XS | 75.5-82.5 | 92-95 | 78-82 | 96-98 |
| 48 / S | 80-83 | 96-99 | 83-87 | 99-101 |
| 50 / M | 80.5-83.5 | 100-103 | 88-92 | 102-104 |
| 52 / L | 81-84 | 104-107 | 93-97 | 105-107 |
| 54 / XL | 81.5-84.5 | 108-111 | 98-101 | 108-111 |
| 56 / XXL | 82-85 | 112-115 | 102-106 | 112-115 |
| 58 / XXXL | 82.5-85.5 | 116-121 | 107-110 | 116-119 |
| 60 / XXXXL | 83-86 | 122-127 | 111-115 | 120-123 |
| Mărime | Lungime cusătură interioară (cm) | Mărime | Lungime cusătură interioară (cm) |
|---|---|---|---|
| 44 / XXS short | 75-78 | 44 / XXS long | 83-86 |
| 46 / XS short | 75.5-78.5 | 46 / XS long | 83.5-86.5 |
| 48 / S short | 76-79 | 48 / S long | 87-87 |
| 50 / M short | 76.5-79.5 | 50 / M long | 84.5-87.5 |
| 52 / L short | 77-80 | 52 / L long | 85-88 |
| 54 / XL short | 77.5-80.5 | 54 / XL long | 85.5-88.5 |
| 56 / XXL short | 78-81 | 56 / XXL long | 86-89 |
| 58 / XXXL short | 78.5-81.5 | 58 / XXXL long | 86.5-89.5 |
| 60 / XXXXL short | 79-82 | 60 / XXXXL long | 87-90 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante VAUDE Rosemoor 3in1 bunda, čierna
It is very warm with the liner and when walking. When riding a bicycle upper body is more static but still warm enough. Impressed.
Traducere cu GoogleAfișează originalul