Jachetă de damă Mountain Equipment Shivling, molid
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Mountain Equipment Jachetă Shivling
Cu toate beneficiile materialului GORE-TEX ® Pro, croiala tehnică și gluga pentru cască , jacheta pentru femei SHIVLING este o protecție excelentă oriunde în munți. În același mod în care o piesă de îmbrăcăminte de rezervă poate fi în rucsac, o poți purta toată ziua cu un rucsac în spate. SHIVLING a devenit popular tocmai pentru că, în ciuda greutății sale reduse, oferă o protecție, durabilitate și confort cu adevărat deosebite.|
GORE-TEX ® Pro 40D cu 3 straturi
|
|
Mountain HC hood – hood compatibilă cu casca
|
|
Panouri fără cusături în zona feței pentru confort maxim
|
|
Alpine Fit – croială potrivită pentru alpinism și alte activități solicitante, unde este necesară libertatea de mișcare. Mâneci preformate
|
|
2 buzunare mari - tăiate cu laser, laminate cu fermoare YKK ® WR
|
|
1 buzunar interior – tăiat cu laser, laminat
|
|
Fermoar central cu două căi YKK® Aquaguard®
|
|
Fermoare YKK ® WR la subraț pentru ventilație
|
|
Extremități conice ale mânecilor cu închidere Velcro
|
|
Șnur separat pentru strângerea părții din față și din spate, pentru a evita prinderea în carabină atunci când o atașați la bucla de material a hamului de ședere.
|
| Gen | Femei |
| Mărime | XS - XL |
| Culoare | spruce |
| Material | mix de materiale |
| Sezon | Tranziție |
| Sport | drumeție, schi alpin, schi, alpinism, escaladare, via ferrata, camping |
| Hood | da |
| Coloană de apă | > 28 000 mm |
| Respirabilitate | 25 000 g/m2/24h |
| Rezistență la apă | 28 000 mm |
| Greutate | 405 g |
| ID produs | 201039 |
Mărimi femei 
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii