Jachetă damă Mountain Equipment Zeno, lichen green/pine
Mountain Equipment Zeno jachetă de damă
Jachetă ușoară de damă concepută pentru aventuri active în natură. Datorită designului său atent, oferă protecție și confort fiabile, rămânând în același timp practică și ușor de împachetat. O alegere ideală pentru femeile care caută o piesă funcțională și elegantă pentru excursiile lor outdoor.|
Țesătură reciclată cu 2,5 straturi DRILITE® cu fibre de 50 D tratată cu DWR fără PFC
|
|
Glugă de tip Mountain Hood, complet ajustabilă
|
|
Croială de damă Women's Alpine Fit - croială mai largă pentru libertate de mișcare
|
|
Mâneci preformate cu tiv inferior teșit și ajustare Velcro
|
|
Partea superioară a umerilor și a mânecilor este realizată dintr-o singură bucată, care se întinde de la gât până la încheietura mâinii
|
|
Cusături netede impermeabile durează mult mai mult, elimină absorbția umezelii prin fire și sunt, de asemenea, lipite cu benzi impermeabile
|
|
Fermoar central al jachetei marca YKK ® cu clapetă laminată exterioară și interioară
|
|
Două buzunare mari pentru mâini, cu plasă în interior (pentru ventilație) cu fermoare YKK ® WR
|
|
Ventilație la subraț cu fermoare YKK ® cu clapetă interioară
|
|
Ajustarea circumferinței tivului inferior - șnur separat pentru strângerea părții din față și din spate, pentru a preveni prinderea în carabină atunci când o atașați la ochiul material al hamului de ședere
|
|
Împachetați jacheta în propriul buzunar și fixați-o de scaun cu o carabină folosind două bucle
|
| Gen | Femei |
| Culoare | Lichen Green/Pine |
| Material | material sintetic, Tratament DWR |
| Sezon | Iarnă, Tranziție |
| Sport | drumeție, schi alpin, alpinism, escaladare, via ferrata |
| Hood | da |
| Coloană de apă | 15 000 – 28 000 mm |
| Rezistență la apă | 20 000 mm |
| Respirabilitate | 20 000 g/m2/24h |
| Greutate | 270 g |
| Compoziția materialului | 100 % poliamidă (reciclată, 2.5 straturi DRILITE® 50D) |
| ID produs | 336523 |
Mărimi femei 
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii