Kärcher K Mini curățător cu presiune înaltă
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Kärcher K Mini aparat de curățat cu presiune înaltă
Compact și ușor: K Mini este cel mai mic aparat de curățat cu presiune Kärcher. Datorită dimensiunilor sale compacte și a greutății reduse, poate fi transportat și depozitat cu ușurință. Micul pachet de energie este ideal pentru curățarea rapidă și eficientă a balcoanelor și a mobilierului de grădină, precum și a bicicletelor și a automobilelor mici.Manipularea sa este evidentă: pistolul de pulverizare, furtunul prelungitor și lancea de pulverizare Vario Power pot fi asamblate în doar câțiva pași. Cu ajutorul sistemului Quick Connect, faceți clic cu ușurință și rapid pe furtunul de înaltă presiune în interiorul și în afara dispozitivului și a pistolului de pulverizare.
Echipament:
- Prelungire atașament de lucru
- Pistol de înaltă presiune: G 110 Q Short
- Atașament de lucru Vario Power Jet
- Furtun de înaltă presiune: 5 m, Premium Flex
- Sistem Quick Connect pe partea mașinii
- Filtru de apă integrat
- Adaptor pentru racordarea furtunului de grădină A3/4"
- Înfășurare cablu
|
Furtun de înaltă presiune PremiumFlex, cu o lungime de cinci metri, extrem de subțire previne formarea nodurilor neplăcute și oferă flexibilitate maximă și libertate de mișcare în timpul curățării
|
|
Suportul detașabil pentru accesorii permite depozitarea corectă a tuturor pieselor livrate
|
|
După curățare, cablul de alimentare poate fi înfășurat pe suportul dispozitivului și menținut în poziție cu o clemă
|
|
Datorită dimensiunilor sale reduse, K Mini poate fi ușor de depozitat atât în spații interioare, cât și exterioare
|
| Tip de curent | 1 / 220 - 240 / 50 - 60 Ph/V/Hz |
| Presiune | 20 - max. 110 / 2 - max. 11 bar/MPa |
| Flux | max. 360 l/h |
| Performanță de suprafață | 20 m²/h |
| Temperatura apei de alimentare | max. 40 °C |
| Consum de energie | 1400 W |
| Cablu de conectare | 5 m |
| Greutate fără accesorii | 3,9 kg |
| Greutate inclusiv ambalaj | 5,8 kg |
| Dimensiuni | 278 x 233 x 296 mm (l x L x î) |
| ID produs | 247027 |
Môže byť zdrojom vody pre čističe K mini a K 25 silent vedro s vodou alebo musia byť napojené hadicou na vodovod?
Martin Lipták
Dobry den,
pristroj sa napaja len priamo na hadicu s tlakom vody.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii