Șosete ALÉ TEAM 20, galben
Șosetele de ciclism pentru bărbați Team Socks sunt potrivite pentru ciclismul de vară.
- Potrivite pentru temperaturi de la 16 ° la 30 °C.
- Călcâi și vârfuri cu tratament al țesăturii " no blister", care ajută la prevenirea deteriorării pielii cauzate de mișcarea piciorului.
- Materialul special Meryl Skinlife este foarte plăcut de purtat.
- Șosete extra înalte cu tiv de 20 cm.
- Șosete cu durată lungă de viață.
- Mărimi: S=36-39 M=40-43 L=44-47.
- Fabricate 100% în Italia.
Sezon: Vară
Tip: Șosete ALÉ
Design: Altele
Culoare: fluo yellow
Ultimul an: 2025
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | galben |
| ID produs | 156484 |
| Dimensiuni | Circumferința palmei |
|---|---|
| XS | 18 cm |
| S | 19-20 cm |
| M | 21-22 cm |
| L | 23-24 cm |
| XL | 25-26 cm |
| XXL | 27 cm |
| Dimensiuni | Dimensiunea UE |
|---|---|
| S | 36 / 39 |
| M | 40 / 43 |
| L | 44 / 47 |
| Model | XS | CU | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Neopren | - | 37 / 39 | 40 / 42 | 43 / 45 | 46 / 48 |
| Rain | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Aero | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Chrono | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Winter | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Nordic | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Climatic | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Shield (Toe cap) | - | 37 / 39 | 40 / 42 | 43 / 45 | - |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante ALÉ TEAM 20 ponožky, žltá
Sú naozaj dlhé, povedal by som, že až príliš. Ale pohodlné.
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante ALÉ TEAM 20 ponožky, žltá
Vyborne
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante ALÉ TEAM 20 ponožky, žltá
Žlté, áno aj na obrázku aj na štítku, ale keď som ich vytiahol na denné svetlo tak sú zelené až.
Traducere cu GoogleAfișează originalul