RIPARO – mánuşi izolante şi respirabile, cu o parte interioară din material Polartec® Alpha®, care oferă protecţie maximă chiar şi în cele mai reci condiţii de iarnă. Părţile sensibile ale ciclistului necesită o abordare inteligentă, motiv pentru care au fost proiectate mánuşile Riparo. Menţin mâinile calde în timpul plimbărilor de iarnă, utilizează izolaţia avansată Polartec® Alpha® pentru a proteja împotriva răcirii degetelor şi, în acelaşi timp, previn pătrunderea frigului în interior. Datorită respirabilităţii active, căldura şi umiditatea excesive scapă uşor, asigurând un confort constant.
Confort termic: 0 °C / 10 °C
Material: Polartec® Alpha®
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | negru |
| ID produs | 340330 |
| Dimensiuni | Circumferința palmei |
|---|---|
| XS | 18 cm |
| S | 19-20 cm |
| M | 21-22 cm |
| L | 23-24 cm |
| XL | 25-26 cm |
| XXL | 27 cm |
| Dimensiuni | Dimensiunea UE |
|---|---|
| S | 36 / 39 |
| M | 40 / 43 |
| L | 44 / 47 |
| Model | XS | CU | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Neopren | - | 37 / 39 | 40 / 42 | 43 / 45 | 46 / 48 |
| Rain | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Aero | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Chrono | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Winter | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Nordic | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Climatic | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Shield (Toe cap) | - | 37 / 39 | 40 / 42 | 43 / 45 | - |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii