Set lumini reîncărcabile FORCE GLARE
FORCE GLARE set de lumini reîncărcabile
Setul include lumina frontală Force Bug și lampa spate Force Cob.|
Ambele lumini sunt încărcate prin cablu MicroUSB
|
|
Lumina frontală Bug are 3 funcții diferite: iluminare 100 % și 50 %, intermitent
|
|
Lumina spate Cob are 4 funcții diferite de intermitent și vizibilitate laterală excelentă datorită profilului rotunjit
|
|
Indicarea stării bateriei și a încărcării
|
| Sursă de alimentare | micro USB |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Greutate | Bug: 80 g (inclusiv suport) Împletitura: 29 g (inclusiv suport) |
| Material | plastic, aluminiu |
| Conținutul pachetului | 2 x lumini, suport, benzi de cauciuc, cablu micro USB |
| Sursă de lumină | Bug: 1x LED CREE XPG-R5 puternic Cop: 16x LED COB roșu puternic |
| Alimentare | Bug: baterie Li-Pol 1050 mAh Cop: baterie Li-Pol 500 mAh |
| Durată baterie | Bug: 100% lumină (2 ore), 50% lumină (4 ore), intermitent (8 ore) Cop: 3 h - 23 h conform modului ales |
| Timp de încărcare | 3 h |
| Putere | Bug: 400 lm |
| Rezistență la apă | IPX4 |
| ID produs | 96181 |
Chcem sa spytat na moznost prepnut predne svetlo do modu blikania, ako v hodnoteniach uvadza jeden zakaznik, ma sa to podrzanim tlacidla po dobu 3s, ale svetlo sa ale vypne a neprehodi mod.
Prepina sa to inym sposobom ako to je uvedene v navode? Vdaka vopred za odpoved
odpovedam si na vlastnu otazku , ale snad niekomu pomoze
Staci podrzat tlacidlo zapnute cca 5s (svetlo sa vypne ale stale treba drzat stlacene tlacidlo) a sa prepne do modu blikania, tak isto naspat
ahojte, poprosim o info, ci je mozne dokupit samostatne upínaciu/e gumičky. Na prednom svetle sa pretrhlo uchytenie. (otvor cez ktory je to zafixovane)
Ahoj,
nahradny drziak na predne svetielko mame dostupny - https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/svetla/prislusenstvo/force-bug-shark-drziak-svetla-na-riaditka.html
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Velmi dobry pomer cena/vykon. Kupil som to synovi na 26" MTB a plne to postacuje na take to podvecerne bicyklovanie
Traducere cu GoogleAfișează originalulLuminozitate relativ foarte decentă, atașarea la bicicletă este simplă și ține bine...
Tradus automatnu stiu cat va dura...
foarte multumit, luminozitate excelenta, tine ferm atat pe MTB cat si pe drum
Tradus automat
Ja vidím celkom uspokojivo a mňa je vidieť úplne super. Spokojný.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Skvela sada svetiel na kazdodenne mestske jazdenie
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Super cena Dobrá svietivosť Ľahko ovládateľné
Traducere cu GoogleAfișează originalul
kupovane pre deti a zatial vsetko ok
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Na juniorský bike perfektné svetlo...
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Svetlá svietia, nieje čo vytknúť 😉
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Spĺňajú očakávanie.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
spokojný s tovarom
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Super za tu cenu
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Za tu cenu ok
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Spokojnosť
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Super.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Super
Traducere cu GoogleAfișează originalul
super
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Zadne svetlo je extremne silne pri najvacsej intenzite,takze odporucam tym co svietia aj cez den,predne svieti v dlhom uzkom luči,ja preferujem skor viac rozptylene,vec nazoru
Traducere cu GoogleAfișează originalul
stále funguje aj po toľkých rokoch.Batéria na jedno nabitie svietila celý rok
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Zatiaľ spokojnosť.
Traducere cu GoogleAfișează originalul1* som dal dole kvôli microUSB.