Radar bicicletă Bryton Gardia R300L, fără ambalaj
Bryton Gardia R300L cykloradar
Atenție: produsul nu are ambalajul original
Bryton Gardia R300L combină eficient funcția unui radar spate pentru biciclete și a unei lumini spate, ajutând semnificativ la prevenirea coliziunilor dintre biciclist și un vehicul care se apropie din spate. Când un vehicul se apropie de biciclist din spate, pe lângă alertele radar de pe ecranul computerului de bicicletă compatibil și în aplicația Gardia, Bryton Gardia R300L schimbă automat modul luminii spate, avertizând șoferul vehiculului care se apropie.
|
Detectează vehiculele care se apropie până la o distanță de 190 de metri
|
|
Alerte vizuale și sonore pentru vehiculele care se apropie din spate prin intermediul ciclocomputerelor compatibile
|
|
Evaluează automat nivelul de amenințare pentru ciclist și activează modul de avertizare al luminii spate pe baza vitezei relative
|
|
Poate optimiza intensitatea luminii din spate în cooperare cu computerul de bicicletă Bryton asociat cu un senzor de lumină integrat
|
|
Detectează frânarea datorită senzorului G încorporat, care activează funcția de lumină de frână
|
|
Conexiunea wireless integrată ANT+ permite crearea unei rețele de lumini față și spate compatibile, controlate direct de pe ciclocomputere
|
|
Afișează durata actuală de viață a bateriei pe ecranul computerului de bicicletă Bryton compatibil sau în aplicația Bryton Gardia
|
|
Lumina din spate se va atenua automat când bateria este descărcată
|
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 0 - 99 lm |
| Greutate | 70 g |
| Compoziția materialului | 40 x 97 x 20.9 mm |
| Rezistență la apă | IPX7 |
| Moduri |
|
| Durată funcționare | 8 - 24 ore |
| Luminozitate | 5 - 73 lm |
| Funcții | Radar pentru biciclete, lumină spate, detectare frânare, schimbare automată a modului de lumină, indicator al nivelului bateriei, conexiune ANT+ și Bluetooth |
| Unghi de vizibilitate | 220° |
| Conținutul pachetului |
|
| ID produs | 395914 |
Momentan nu există întrebări
Bryton este o marcă de top specializată în computere GPS inovatoare pentru ciclism și tehnologie sportivă. Datorită accentului pus pe performanță, precizie și design ușor de utilizat, Bryton a devenit un nume de încredere în comunitatea ciclistă.
Bryton oferă o gamă largă de computere de bicicletă concepute pentru a oferi cicliștilor monitorizare și analiză completă a datelor. Computerele lor GPS pentru ciclism sunt echipate cu funcții avansate, cum ar fi planificarea rutelor, navigarea și urmărirea precisă a vitezei, distanței, altitudinii și ritmului cardiac. Aceste dispozitive sunt concepute pentru a îmbunătăți experiența de ciclism, oferind cicliștilor date în timp real și informații pentru a-și îmbunătăți performanța și antrenamentul.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii