Lumină spate Knog Blinder V
Lumina spate Knog Blinder V
„Aero este totul...”, iar acest lucru este valabil mai ales pentru farul spate Blinder V.Datorită noii tehnologii COB, Blinder V produce o putere mare de 100 de lumeni, ceea ce vă va asigura că sunteți vizibil și în siguranță în toate condițiile de iluminare.
Dispune de două modele unice care fac din Blinder V una dintre cele mai individuale lumini Knog vreodată, iar modelul grafic are 8 moduri diferite.
|
Luminile Blinder V au încărcare USB integrată
|
|
100% impermeabil
|
|
Un incredibil de 50 de ore de funcționare când utilizați modul Eco Flash
|
|
8 moduri
|
|
Compatibil cu tije de șa standard și aero
|
| Sursă de alimentare | USB |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Dimensiuni | 51 x 44 x 77 mm |
| Baterie | Tehnologia LiPo |
| Greutate | 40 g |
| Impermeabilitate | IP67 |
| Durata max. a bateriei | 50 h |
| Putere max. | 100 lm |
| Model anul | 2024 |
| ID produs | 143288 |
Zdravím. Z popisu mi nie je jasné ako sa svetlo pripína na sedlovku alebo aj inde.
Ďakujem.
Dobrý deň,
na sedlovku sa svetlo upína takýmto spôsobom:
https://i0.wp.com/thesweetcyclists.com/wp-content/uploads/2022/06/b-3.jpg?w=1482&ssl=1
https://i0.wp.com/thesweetcyclists.com/wp-content/uploads/2022/06/a-3.jpg?w=1482&ssl=1
Ahoj. Uvadzate ze sa da vybrat prevedenie medzi v bolt a v traffic, aky je rozdiel?! Dakujem
Dobry den,
rozdiel je vo "vzore" na svetle, vid. aj druha produktova fotografia
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Sialene silne svetlo, baterkova vydrz vyborna. Pre mna je najvacsie plus ze sa da najst priblizna casova vydrz pre jednotlive mody blikania od cca 3 hodin do myslim 18. Paci sa mi tiez USB konektor zabudovany v tele svetla, urcite by som kupil znovu.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Najlepsie vyhodene peniaze 😁 nenormalne to svieti/blika spokojnost
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Malý ale dobre viditeľný
Traducere cu GoogleAfișează originalul
extrémne silné svetlo
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Jasne blikanie
Traducere cu GoogleAfișează originalul
spokojný
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Svetlo silno svieti, dobre rezimy na vyber, pevne drzi na sedlovke, vydrz je velmi dobra. Nedostatky: chyba indikator stavu baterie, zla pristupnost tlacidla
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Zle prístupné tlačidlo na zapínanie, pomerne ťažko sa zapína a v rukaviciach takmer nemožné. Inak som veľmi spokojný so svietivosťou aj výdržou.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Zapnúť ho za jazdy v rukaviciach je nemožné.
Traducere cu GoogleAfișează originalul