Lumină spate FORCE Flea 1 LED
FORCE Flea 1 LED lumină spate intermitentă
Force Flea este o lumină spate roșie intermitentă pentru a vă spori siguranța pe drumuri.Lumina spate intermitentă cu o putere de 70 lm oferă 10 moduri de iluminare - 6 moduri de lumină constantă și 4 moduri de intermitent și are un suport universal din silicon pentru tijă de șa sau un suport sub șa. Bateria Li-Pol integrată cu o capacitate de 400 mAh asigură funcționarea luminii intermitente timp de 1,5 până la 4,5 ore, în funcție de modul selectat, și poate fi ușor încărcată cu ajutorul cablului USB inclus în aproximativ 3 ore.
|
Indicator de indicare a stării bateriei
|
|
Până la 10 funcții - 6 funcții de iluminare, 4 funcții de intermitent
|
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Model | Flea |
| Durată funcționare | 1.5 - 4.5 h |
| Timp de încărcare | 3 h |
| Luminozitate | 70 lm |
| Material | aluminiu / plastic |
| Alimentare | USB |
| Greutate | 40 g |
| Compoziția materialului | 32.2 x 29 x 38.5 mm |
| Rezistență la apă | IP65 |
| Sursă de lumină | 20x roșu COB CHIP diodă + 1x roșu XP-E2 LED |
| Capacitate baterie | Li-Pol 400 mAh |
| ID produs | 215834 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

drziak pod sedlo by mohol byt kvalitnejsi
Traducere cu GoogleAfișează originalul