Lumină e-bike Lezyne E-BIKE CLASSIC HB STVZO E800
Lezyne E-BIKE CLASSIC HB STVZO E800 lumină pentru biciclete electrice
Lumină frontală de bicicletă foarte avansată pentru biciclete electrice cu certificare STVZO. Această lumină este găzduită într-un corp din aluminiu prelucrat cu control computerizat al temperaturii pentru a maximiza eficiența fluxului luminos. Programarea de ultimă generație oferă acestei lumini un sistem inovator de lumini de drum/întâlnire controlat de un comutator de la distanță, care permite utilizatorului să comute cu ușurință între două moduri – 500 de lumeni sau 800 de lumeni – pe drum, folosind un buton montat pe ghidon.Avertisment: Lumina este alimentată de motorul bicicletei electrice și trebuie instalată manual. Vă rugăm să consultați producătorul bicicletei electrice sau al motorului pentru procedura corectă de conectare. Se recomandă instalarea profesională a iluminatului.
| Sursă de alimentare | de la bateria bicicletei |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 500 - 999 lm |
| Scopul luminii | vedere |
| StVZO (Autorizarea de circulație rutieră) | Da |
| Luminozitate | Fază lungă: 800 lmFază scurtă: 500 lm |
| Cablu | 1 300 mm |
| Compatibilitate | 11 – 15 V |
| Conținutul pachetului | Lumină Lezyne E-BIKE CLASSIC, suport frontal Composite Matrix, suport din aluminiu prelucrat pentru furcă |
| ID produs | 175485 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

O lampă foarte bună. Perfect montată, fabricată din materiale excelente și cu o fază scurtă și lungă excelentă. O recomand.
Tradus automatLumina strălucește excelent. Are o formă excelentă de arc, nu orbește oamenii.
Tradus automatO lumină care se potrivește cu vrăjitura.
Tradus automatEste super luminos, are 2 moduri, îl folosesc pe un turbo levo SL 1.2. Singurul mare minus este că nu are un comutator integrat de pornire/oprire.
Tradus automat