Lumină frontală ACID PRO 100
Lumină frontală ACID PRO 100
Lanterna frontală ACID Pro 100 USB combină siguranța, luminozitatea ridicată și designul elegant într-un pachet compact. Această lampă este omologată conform reglementărilor germane StVZO, are o baterie litiu-polimer integrată, protecție IPX5 împotriva apei și prafului și oferă o lumină de până la 100 lux. Este echipat cu patru indicatoare LED care arată modul de iluminare selectat și starea curentă a bateriei. Designul asimetric permite montarea centrală pe bicicletă, asigurând un aspect curat. Lumina se montează ușor pe ghidon folosind sistemul Slide-Lock, fără a fi nevoie de unelte.|
Lumina oferă până la 100 lux, asigurând o vizibilitate excelentă
|
|
Asamblare rapidă și ușoară fără unelte datorită sistemului Slide-Lock
|
|
Rezistență ridicată la apă și praf cu protecție IPX5
|
|
Bateria integrată de 2200 mAh permite o durată lungă de iluminare de până la 18 ore în modul cel mai scăzut
|
|
Indicator baterie în 4 etape
|
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 100 - 249 lm |
| Scopul luminii | vedere |
| Dimensiuni | 57 x 64 x 42 mm |
| Greutate | 130 g |
| Timp de strălucire | 4 - 18 ore, în funcție de mod |
| Marja de siguranță | 1 h |
| Impermeabilitate | IPX5 |
| Capacitate baterie | 2.200 mAh |
| ID produs | 358548 |
Zdravím. Dá sa to svetlo otočiť na druhu stranu podstavca?
Dobrý deň,
Montáž svetla teoreticky môže byť aj na druhú stranu riadidiel ale ovládanie a indikátor stavu batérie budete mať zo spodnej strany a nebude na to vidieť.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii