Lumină față Topeak HEADLUX 100 USB, 100 lm
Topeak HEADLUX 100 USB lumină frontală
USB reîncărcabilă lumină frontală puternică cu 2 LED-uri albe super luminoase de 0,5W, amplasate într-o optică de mărire.|
Acumulator cu conector pentru încărcare USB directă fără cablu
|
|
Rezistent la apă împotriva stropirii cu apă din toate direcțiile
|
|
Indicator baterie descărcată
|
| Sursă de alimentare | USB |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 100 - 249 lm |
| Scopul luminii | vedere |
| Luminozitate | 100 lumeni |
| Moduri | High (1.5 ore) / Low (3.3 ore) / intermitent (40 ore) |
| Alimentare | 3.7 V / 500 mAh Li-Ion |
| Timp de încărcare | aproximativ 2 ore |
| Rezistență la apă | IPX 6 |
| Material | polimer injectat |
| Dimensiuni | 6.9 x 4.3 x 2.2 cm |
| Greutate | 32 g |
| ID produs | 127061 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii