Lumină față Lezyne Femto USB-C Drive, negru
Lezyne Femto USB-C Drive far față, neagră
Lezyne Femto USB-C Drive este o lumină față puternică, cu o construcție de calitate și compactă și o luminozitate de 50 de lumeni.|
Oferă șase moduri de iluminare, lentila personalizată cu optică cu unghi larg oferă o vizibilitate de până la 270°
|
|
Lumina poate lumina în modul Femto până la 15 ore, se încarcă prin USB-C (cablul nu este inclus)
|
|
Lumina este testată conform standardelor de rezistență la apă IPX7
|
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 0 - 99 lm |
| Scopul luminii | vizibilitate |
| Capacitate baterie | până la 500 mAh |
| Sursă de lumină | 1x LED |
| Durată funcționare | 15 ore |
| Putere/flux luminos | 50 lm |
| Alimentare | USB-C |
| Rezistență la apă | IPX7 |
| Dimensiuni | 38.6 x 43.3 x 30.7 mm |
| Greutate | 28 g |
| ID produs | 313962 |
Variante Lezyne Femto USB-C Drive predné svetlo, čierna
Pamata si posledny rezim? Ci sa treba vzdy preklikat..
Zial nie, takouto funkciou svetlo nedisponuje.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Lezyne Femto USB-C Drive predné svetlo, čierna
Lumină excelentă, principalele sale avantaje includ:
Tradus automat- indicator de încărcare a bateriei
- diverse moduri, inclusiv bliț
Variante Lezyne Femto USB-C Drive predné svetlo, červená
Ha felkapcsolom még a hangyát is észreveszem az úton!
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante Lezyne Femto USB-C Drive predné svetlo, červená
Strălucește și clipește așa cum ar trebui. Calitatea manoperei este bună și se pare că va rezista mai mult. L-am folosit câteva luni iarna (ploaie, ceață, burniță, zăpadă, brumă, vânt etc.) și până acum a funcționat fără probleme.
Tradus automatdezavantaje minore: Este mai greu de pornit chiar și fără mănuși, pentru a încărca trebuie să „descauciuci” întreaga lampă sau să scoți și să dezasamblazi conectorul USB-C, timpul de încărcare este extrem de lung și trebuie să te descurci cu el
Variante Lezyne Femto USB-C Drive predné svetlo, červená
Mulțumit de produs, chiar dacă nu am testat cum mă percep alții. Un singur dezavantaj, un pic greoi de utilizat în timpul conducerii, deoarece se pornește printr-o apăsare lungă, ceea ce distrage atenția.
Tradus automatVariante Lezyne Femto USB-C Drive predné svetlo, čierna
Po pol roku od kúpy sa nenabija, neodporúčam, reklamované
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante Lezyne Femto USB-C Drive predné svetlo, čierna