Lumină cască ACID Outdoor LED Light HPA 2000, 2000 lm
Lampă de cască ACID Outdoor LED Light HPA 2000
Puternicul bec LED de exterior ACID HPA 2000, cu un flux luminos maxim de 2000 de lumeni, este alegerea ideală pentru orice pasionat de activități în aer liber. Datorită construcției robuste din aluminiu prelucrat CNC și sistemului X-Lock, poate fi atașat rapid la o cască sau la o bandă de susținere. Oferă până la 7 moduri de iluminare, inclusiv un semnal SOS, și este echipată cu o baterie externă Panasonic cu indicator al stării de încărcare. Controlul este, de asemenea, convenabil datorită telecomenzii wireless.|
Telecomandă wireless pentru utilizare ușoară
|
|
Baterie externă Panasonic cu indicator de alimentare și iluminare din spate
|
|
Construcție robustă din aluminiu
|
|
Sistem de montare rapidă X-Lock - compatibil cu suporturile GoPro
|
| Sursă de alimentare | alte |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 1000 lm și mai mult |
| Scopul luminii | vedere |
| Greutate | Ușoară: 60g / Baterie: 140g |
| Compoziția materialului | 33 x 49 x 24 mm |
| Conținutul pachetului | telecomandă wireless, suporturi pentru cască și bandă de susținere, husă portabilă |
| Impermeabilitate | IP68 |
| Moduri/Timp de iluminare | Ridicat: 1,5 h / Mediu: 3 h / Scăzut: 8 h / Ultra scăzut: 30 h / Bliț: 6 h / SOS: 13 h Semnal de primejdie alpin: 105 ore |
| Luminozitate | 2 000 lm |
| Sursă lumină | 2x LED-uri CREE XM-L2 |
| ID produs | 358416 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii