Lumină spate Giant Numen + Uniclip TL cu prindere pe șa
Giant Numen + Uniclip TL lumină spate cu prindere pe șa
Lumină spate pentru montare pe șaua compatibilă (folosind interfața Uniclip).|
Indicator nivel scăzut al bateriei
|
|
Senzor de mișcare
|
|
Vizibilitate de până la 2 km
|
| Sursă de alimentare | USB |
| Baterie | reîncărcabilă, pe baterii |
| Flux luminos | 20 lm (verificat conform standardului ANSI) |
| Sursă de lumină | SMT LED |
| Timp de încărcare | 2 ore |
| Rezistență la apă | IPX6 |
| Dimensiuni | 35 x 28 x 30 mm |
| Greutate | 18 g |
| Cod producator | 400000141 |
| Moduri | performanță max.: 5.5 oreperformanță medie: 14 oreintermitent: 24 oreeco: ziua 5 ore/noaptea: 14 ore |
| Mediu | 14 ore |
| prin intermitență | 24 ore |
| Iluminare Eco | zilnic 5 ore, noaptea 14 ore |
| ID produs | 100281 |
Dobrý den
Mám sedlo Giant grit je toto sedlo kompatibilní s tímto světlen?
Szerintem nem kompatibilis. Nincs róla info a leírásban.
Guten Morgen,
Nein, leider hat der Grit Sattel keine Aufnahme zur Befestigung des Numen + Uniclip TL.
Szerintem nem kompatibilis.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Lumină excelentă, nici nu știi că o ai, nu te încurcă deloc și își îndeplinește perfect scopul. Păcat că nu este un standard universal (cel puțin eu nu știu despre el) ci că se poate atașa doar la șeile GIANT și LIV.
Tradus automatComunicare clară, precisă, livrare rapidă. Deja clipește pe bicicletă...
Tradus automatExcelent pentru calatorii, lumina nu iti sta in cale si o ai mereu cu tine.
Tradus automat
Minden rendben volt, a termék tökéletesen működik.
Traducere cu GoogleAfișează originalul