Lumină spate cu LED-uri FORCE SKATO 20
FORCE SKATO 20 LED lumină spate
FORCE SKATO este o lumină spate roșie pentru a vă spori siguranța pe drumuri.Lumina spate cu un flux luminos de 20 lm oferă 5 moduri de iluminare - 2 moduri de lumină constantă și 3 moduri de intermitent și are un suport universal din silicon pentru tija de șa. Bateria Li-Pol integrată cu o capacitate de 500 mAh asigură funcționarea luminii intermitente timp de 2,5 până la 7 ore, în funcție de modul selectat, și poate fi ușor încărcată folosind cablul USB inclus în aproximativ 2,5 până la 3 ore.
|
5 moduri: 2 funcții de iluminare și 3 funcții de intermitent
|
|
Funcție de pornire/oprire automată
|
|
Suport universal din silicon
|
|
Inclusiv indicator pentru starea bateriei
|
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Greutate | 36 g |
| Rezistență la apă | IPX4 |
| Dimensiuni | 81 x 21 x 30 mm |
| Capacitate baterie | 500 mAh |
| Luminozitate | 20 lm |
| ID produs | 286914 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

veľká spokojnosť za tie peniaze
Traducere cu GoogleAfișează originalul
kabel z konektora ide vybrat velmi tazko, cakam kedy sa konektor urve zo svetla
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Pri jazde má blikať a keď stojím tak po chvíli sa má vypnúť .
Traducere cu GoogleAfișează originalulA je to presne naopak. ,,Fakt kvalitný produkt ,,