Kellys KLS TEDDY deschis, magenta
Lumină Kellys KLS TEDDY
KLS TEDDY este o lumina frontala mica in forma de urs realizata din silicon puternic si durabil.|
Element distractiv conceput pentru a spori siguranța
|
|
Siliconul durabil prelungește durata de viață a produsului
|
|
Butonul ergonomic este ascuns sub nas
|
| Sursă de alimentare | nici unul |
| Baterie | pe baterii |
| Flux luminos max. | 0 - 99 lm |
| Scopul luminii | vizibilitate |
| Putere lumină | 8 lm |
| Sursă de lumină | 2x LED |
| Funcții | 100 % lumină și intermitent |
| Durată baterie | 80 ore (100 %), 125 ore (blikanie) |
| Baterie | 2x CR2032 3V |
| Rezistență la apă | IPX4 |
| Conținutul pachetului | 2x baterii de tip CR2032 |
| Material | silicon |
| ID produs | 197779 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Kellys KLS TEDDY svetlo, orange
Premilené svetielko na krpcovo presúvadlo.
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante Kellys KLS TEDDY svetlo, orange
Krásny dizajn, rozkošné 💙
Traducere cu GoogleAfișează originalul