Tijă telescopică FOX Transfer Neo Factory, Ø-31.6 mm, 225 mm
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
FOX Transfer Neo Factory teleskopická sedlovka
FOX Transfer Neo Factory este o tijă de șa telescopică wireless de top. A fost proiectată cu accent pe un cockpit curat, instalare ușoară și cursă scurtă a manetei, combinând în același timp robustetea și tehnologiile inovatoare pentru o experiență de neegalat la condus. Fiecare element a fost testat și îmbunătățit temeinic în cadrul programului RAD (Racing Applications and Development).|
Control wireless pentru o instalare ușoară și un aspect curat al cockpit-ului
|
|
Finisaj Kashima Coat pentru durabilitate maximă și frecare minimă
|
|
Arhitectură preluată de la modelul clasic Transfer, garantând fiabilitate pe termen lung
|
|
Funcția Shake-to-Wake pentru pornire automată și trecere în modul de economisire a energiei
|
|
Compatibilitate cu aplicația Ride FOX Bike pentru monitorizare, actualizări de firmware etc...
|
|
Opțiunea de a lansa manual tija de șa în cazul unei baterii descărcate a manetei
|
|
Presiune reglabilă cu ajutorul supapei de pe capul stâlpului
|
|
Ștergător de praf ușor de îndepărtat pentru lubrifiere ușoară între intervalele de service
|
| Culoare | negru |
| Diametru | 31.6 mm |
| Cursă tijă telescopică | 225 mm |
| Control/Comandă | control electronic |
| Lungime totală | 576 mm |
| Greutate | 650 g |
| Denumire tehnică | 925-01-356 |
| ID produs | 381344 |
Variante FOX Transfer Neo Factory teleskopická sedlovka, Ø-31.6 mm, 420.4 mm/150 mm
Buna ziua,
Aveți și această tijă de șa în diametrul de 34,9 mm și lungimea de 150 mm? Multumesc.
Dobrý deň,
U dodávateľa požadovaný rozmer nie je na sklade ale vedia ho dodať za cca 2 týždne od objednania. V prípade záujmu o objednanie nám napíšte na email [email protected] a uveďte že ste dostupnosť preverovali tuto pri produkte.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii