Tijă telescopică de șa RFR Pro, Ø-31.6 mm, 410 mm/125 mm
Verifică alte produse din această categorie
Tije telescopice de șa pentru biciclete Tije telescopice de șa pentru biciclete (RFR)Tijă de șa telescopică RFR Pro
Tijă de șa telescopică cu ghidare internă a cablurilor.
Notă: Maneta de control se vinde separat.
| Culoare | negru |
| Diametru | 31.6 mm |
| Cursă tijă telescopică | 125 mm |
| Control/Comandă | rutare internă a cablului |
| Lungime totală | 410 mm |
| Greutate | 738 g |
| Conținutul pachetului | tijă de șa + cablare |
| Atenționare | Maneta de control se vinde separat |
| ID produs | 384602 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.
Momentan nu există recenzii