Tijă telescopică de șa Kind Shock LEV External, Ø-31.6 mm, 435 mm/150 mm, OEM
Kind Shock LEV Tija de scaun telescopică externă
Tijele telescopice Kind Shock LEV au reprezentat intotdeauna cea mai moderna tehnologie si sunt acum printre legendele din acest segment. Cu multe caracteristici, cum ar fi prima tijă de șa care oferă zero mișcare bowden, prima tijă telescopică care a câștigat UCI World XC Eliminator și nenumărate victorii în curse de enduro, teste din reviste și sondaje de satisfacție a clienților.Tija de șa vine fără manetă de telecomandă și este compatibilă cu manetele Kind Shock KGSL , Southpaw sau Westy
Atenție: Ambalajul este OEM - nu are ambalajul original!
|
Rockerul de jos forjat al tijei scaunului are micro-reglare și cu o pereche de șuruburi este posibil să reglați poziția dorită a scaunului
|
|
Tija de șa folosește un sistem patentat cu mișcare zero a cablului la schimbarea înălțimii șeii
|
|
Pachetul conține un cablu acoperit cu teflon și bowden, necesare pentru a conecta tija scaunului la pârghia telecomenzii
|
|
Construcție cu rutare externă a cablurilor
|
|
Cartuș aer-hidraulic reglabil
|
| Culoare | negru |
| Diametru | 31.6 mm |
| Cursă tijă telescopică | 150 mm |
| Control/Comandă | rutare externă a cablului |
| Offset | 0 mm |
| Lungimea totală a tijei | 435 mm |
| Lungime în cadru | 225 mm |
| Greutate | 509 g |
| Atenție | Ambalajul este OEM - nu are ambalajul original |
| ID produs | 267567 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii