Tijă telescopică de șa FOX Transfer SL Performance, Ø-30,9 mm, 380 mm/100 mm
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Tija de scaun telescopica Fox Transfer SL Performance
Pentru anul model 2022, compania FOX vine cu inovații semnificative în domeniul șailor telescopice de top Transfer SL, în timp ce această nouă versiune este mai compactă și mai ușoară și este destinată motocicletelor CrossCountry și gravel. Denumirea „ Performanță Elite ” aparține tehnologiilor pe care FOX le poate oferi chiar și pe modelele mai accesibile.Notă: Pachetul nu include stick-ul de control, care trebuie achiziționat separat.
|
Tijă de șa telescopică de calitate
|
|
Finisaj suprafață piston - anodizare neagră
|
|
Rutare internă a cablului telecomenzii
|
|
Piese ușoare și durabile cu 2 poziții, părți interne mecanice
|
|
Cablul poate fi conectat de ambele părți, pentru o compatibilitate mai bună cu toate manetele de control
|
|
Orificiu în partea inferioară a tijei de șa pentru acces ușor și reducerea greutății
|
|
Feedback-ul manetei oferă un control mai intuitiv
|
| Diametru | 30,9 mm |
| Cursă tijă telescopică | 100 mm |
| Offset | 0 mm |
| Cursă | 100 mm |
| Lungime totală | 380 mm |
| Greutate | 360 g |
| Min. introducerea în cadru | 80 mm |
| Atenționare | Pachetul nu include maneta de control, care trebuie achiziționată separat. |
| ID produs | 137246 |
Zdravim.
praskla mi spodna cast zamku v stredbej casti, kde je diera pre odlahcenie v mieste uchytenia lyziny. je mozne objednat len spodnu cast zamku tejto sedlovky?
Ahoj,
moznu dostupnost pre Teba uz overujeme, budem Ta co najskor informovat.
Je potrebné kupit špeciálne koľajnice pre sedlá s karbónovými lyžinami? Alebo stačí použiť tieto s pastou pre karbónové komponenty?
Ďakujem
Dobry den,
pokial nemate ovalne lyziny, tak je mozne pouzit aj standardny zamok - samozrejme tak ako pisete, s montaznou pastou a dodrzat predpisane utahovacie momenty (v zavislosti od specifikacie vyrobcu sedla).
Včera mi prišlo nové sedlo Selle SanMarco GrouND CFX. Lyžiny má 9.8x7mm. Takže budem potrebovať iný zámok pre oválne?
Sedlovka je vhodna pre standardne 7x7 mm kruhove lyziny, alebo 7x9 mm ovalne (tzv. high oval) karbonove lyziny - zamok tak bude sediet.
Super takže všetko pasuje.
Ďakujem veľmi pekne.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Skvely chod, nizka vaha.
Traducere cu GoogleAfișează originalul