Tija de scaun telescopică RockShox Reverb Stealth C1 + pârghie STD, Ø-30,9 mm, 519,5 mm/200 mm
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Șa telescopică RockShox Reverb Stealth C1 + pârghie STD
Familia de tije de șa RockShox Reverb a crescut cu un nou membru numit C1. Este o tija de scaun controlata hidraulic cu ghidare in interiorul cadrului - Stealth. Tija de scaun este controlată de o pârghie 1X de la ghidon bazată pe un cablu lung de 2.000 mm, care poate fi scurtat la lungimea dorită datorită kit-ului și fluidului incluse.|
Lungimea totală a tijei este, de asemenea, mai scurtă, ceea ce îi permite să fie montat în cadre mai mici
|
|
Supapa de aerisire este usor accesibila, fara a fi nevoie sa demontati tija de scaun
|
|
Intervalul de service recomandat a fost extins semnificativ
|
| Culoare | negru |
| Diametru | 30 |
| Cursă tijă telescopică | 200 mm |
| Control/Comandă | rutare internă a cablului |
| Lungime totală | 519.5 mm |
| Cursă | 200 mm |
| Pârghie | STD - dreapta sus/stanga jos |
| Offset | 0 mm |
| Lock | două șuruburi |
| Conținutul pachetului | tijă de șa, manetă, conductă lungă de 2 000 mm, kit de aerisire, lichid |
| ID produs | 90595 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii