Tija de scaun telescopica GHOST GND51, Ø-34,9 mm, 450 mm/150 mm, offset 25 mm
Tija de scaun telescopica GHOST GND51
| Culoare | negru |
| Diametru | 34.9 mm |
| Cursă tijă telescopică | 150 mm |
| Control/Comandă | rutare internă a cablului |
| Lungime totală | 450 mm |
| Offset | 25 mm |
| Greutate | de la 732 g (417 mm/125 mm) |
| ID produs | 316307 |
Variante GHOST GND51 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 417 mm/125 mm, offset 25 mm
Dobrý deň má e-bike ghost easx 130universal..bola by vhodná táto teleskopka na môj bike? Konkrétne táto varianta 31.6 mm / 100mm / 0 Offset.. ďakujem 😉
Dobry den,
ospravedlnujeme sa za neskorsiu odpoved.
Ano, sedlovky bude sediet, montaz vsak moze byt vzhladom na pritomnost motora zlozitejsia - ak by ste si s nou nevedeli rady, tak samozrejme nevahajte vyuzit moznosti niektoreho z nasich servisnych stredisk: https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/servis.html.
Variante GHOST GND51 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 417 mm/125 mm, offset 25 mm
Dobrý deň, mám Ghost Lector FS Essential 2023, bude mi uvedená sedlovka pasovať "150 mm" verzia ? Ďakujem
Dobry den,
sedlovka bude sediet, vhodna dlzka zalezi aj od aktualnej polohy Vasho sedla nad sedlovou objimkou.
Variante GHOST GND51 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 417 mm/125 mm, offset 25 mm
Dobrý deň prosím vás neviete aká je hmotnosť tejto sedlovky?
Dobry den,
hmotnost sedlovky v tomto rozmere (34.9mm) je cca. 710 g.
Variante GHOST GND51 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 417 mm/125 mm, offset 25 mm
Resp. Pri 125 a 150 mm prevedení, ďakujem
Dobry den,
ospravedlnujeme sa za neskorsiu odpoved
150 mm variant ma celkovu dlzku cca. 450 mm, 125 mm variant potom cca. 415 mm.
Variante GHOST GND51 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 417 mm/125 mm, offset 25 mm
Dobrý deň, neviem nikde nájsť dĺžku sedlovky...
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante GHOST GND51 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 417 mm/125 mm, offset 25 mm
Funcționează grozav. Raport pret/calitate.
Tradus automatVariante GHOST GND51 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 417 mm/125 mm, offset 25 mm
Totul este bine
Tradus automatVariante GHOST GND51 teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 417 mm/125 mm, offset 25 mm
Fajn len ta hmotnost
Traducere cu GoogleAfișează originalul