Tija de scaun telescopică FOX Transfer SL Performance, Ø-30,9 mm, 380 mm/100 mm
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Tija de scaun telescopica Fox Transfer SL Performance
Pentru anul model 2022, compania FOX vine cu inovații semnificative în domeniul șailor telescopice de top Transfer SL, în timp ce această nouă versiune este mai compactă și mai ușoară și este destinată motocicletelor CrossCountry și gravel. Denumirea „ Performanță Elite ” aparține tehnologiilor pe care FOX le poate oferi chiar și pe modelele mai accesibile.Notă: Pachetul nu include stick-ul de control, care trebuie achiziționat separat.
|
Tija de scaun telescopica de calitate
|
|
Finisaj suprafață piston - anodizare neagră
|
|
Dirijarea internă a cablului telecomenzii
|
|
Piese ușoare și durabile cu 2 poziții, părți interne mecanice
|
|
Cablul poate fi conectat de ambele părți, pentru o compatibilitate mai bună cu toate manetele de control
|
|
Orificiu în partea inferioară a tijei de șa pentru acces ușor și reducerea greutății
|
|
Feedback-ul manetei oferă un control mai intuitiv
|
| Culoare | negru |
| Diametru | 30,9 mm |
| Cursă tijă telescopică | 100 mm |
| Control/Comandă | rutare internă a cablului |
| Lungime max. în cadru | 225 mm |
| Atenționare | Pachetul nu include o manetă de control, care trebuie achiziționată separat. |
| Min. introducerea în cadru | 80 mm |
| Lungime totală | 380 mm |
| Greutate | 360 g |
| Offset | 0 mm |
| ID produs | 258873 |
Dobry den, hmotnost 360g uvedena spravne? Dakujem
Dobry den prajem,
ano, sedlovka v tomto rozmere a prevedeni disponuje katalogovou hmotnostou 360 g.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii