Tijă șa SCOTT Duncan SL, Ø-31.6 mm, 400 mm, offset 10 mm
Tijă de șa SCOTT Duncan SL
|
Construcție din carbon proiectată de Syncros
|
|
Amestec optimizat de rezistență și greutate redusă
|
|
Design dovedit de clemă Syncros pentru o reglare ușoară
|
| Culoare | negru |
| Material | fibră de carbon |
| Diametru | 31.6 |
| Dimensiuni | 400 mm |
| Offset | 10 mm |
| Greutate | 210 g |
| Compatibilitate | șine 7x7 mm până la 7x10 mm |
| ID produs | 357584 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii