Tijă de șa BBB BSP-44 CANDLEPOST cu suspensie, 350 mm
BBB BSP-44 CANDLEPOST șa de șa cu suspensie
Șaua de șa cu suspensie reduce vibrațiile și șocurile, făcând călătoria mai plăcută cu bicicleta chiar și pe teren accidentat sau pe o rută lungă.|
Blocarea șeii are un offset de 8 mm față de axa tijei de șa
|
|
Duritate reglabilă a arcului cu cursă de 40 mm
|
| Culoare | negru |
| Diametru | 27.2 mm, 30.9 mm, 31.6 mm |
| Lungime tijă de șa | 350 mm |
| Offset | 8 mm |
| Cursă | 40 mm |
| Greutate | 27.2 mm - 496 g / 30.9 mm - 534 g / 31.6 mm - 588 g |
| Certificat | Biciclete electrice (EN 15194)MTB (EN 14766 / ISO 4210)Șosea (EN 14781 / ISO 4210)Touring (EN 14764 / ISO 4210) |
| Cursă suspensie | 40 mm |
| ID produs | 258439 |
Pentru ce capacitate de încărcare este proiectată tija scaunului
Ei bine, multumesc
Dobry den,
vyrobca to zial neudava - k produktu je dostupna akurat informacia, ze sila odporu je nastavitelna zo spodnej strany sedlovky pomocou 6 mm inbusoveho kluca.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Cu siguranță un raport calitate-preț foarte bun. Nu aplatizează drumul, dar absoarbe bine denivelările ascuțite și neașteptate.
Tradus automat