Tijă șa PRO Vibe Carbon Di2, 400 mm
PRO Vibe Carbon Di2 sedlovka
Atenție: Imagine ilustrativă - culoarea (grafica) poate varia|
Construcție monococă din carbon UD T800
|
|
Prindere stabilă, reglabilă a șinelor șeii cu un singur șurub
|
|
Compatibilă cu bateria internă Shimano Di2
|
|
Compatibilă cu șine ovale și clasice
|
| Culoare | negru |
| Material | fibră de carbon |
| Diametru | 27.2 mm / 31.6 mm |
| Offset | 0 mm / 20 mm |
| Dimensiuni | 400 mm |
| Greutate | 199 g (27.2 mm) / 214 g (31.6 mm) |
| Atenționare | Imagine ilustrativă - finisajul colorat (grafica) poate varia |
| ID produs | 76027 |
Care este decalajul?
Tradus automat
Dobrý deň,
sedlovka, ktorá je dostupná je bez offsetu. Varianta s 20mm offsetom je momentálne nedostupná.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.
