Sau Brooks B67 Short dama, 205 mm
Sau Brooks B67 Short dama
Această șa largă, cu arcuri bogate, este populară pentru confortul său maxim, precum și pentru aspectul său frumos. Este adesea folosit pe bicicletele de oraș sau pe biciclete unde oamenii își pun ghidonul mai sus decât șaua.În principiu, cu cât poziția șezut este mai dreaptă, cu atât șa trebuie să fie mai largă și mai arcuită.
| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 205 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Husă șa | 240 mm |
| Greutate | 800 g |
| Material | piele |
| ID produs | 258576 |
Variante Brooks B67 Short dámske sedlo, 205 mm
Dobrý deň,
kúpil som si u Vás toto sedadlo pýtam sa či je možnosť objednať mäkšie pružiny na sedadlo, nakoľko tieto sú stavané na cca 120 kg. osobu. Pri mojej váhe 95 kg sa pružiny stlačia o 3mm.
Ďakujem
Dobry den prajem,
zial maksie pruziny vyrobca Brooks dostupne nema
https://www.brooksengland.com/en_eu/maintenance/spare-parts.html
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii