Șa SPANK OOZY 280 Geoff Gulevich Edition, 144 mm
SPANK OOZY 280 Geoff Gulevich Edition este o șa de trail concepută pentru cicliștii care caută o combinație de confort pe tot parcursul zilei și un profil sportiv, îngust. Partea superioară relativ plată a șeii permite schimbări rapide ale poziției corpului și libertate maximă de mișcare în timpul mersului agresiv chiar și pe teren tehnic. Forma ergonomică cu un canal de ușurare pronunțat reduce presiunea în zonele sensibile și susține transferul eficient de putere în timpul pedalării. Construcția co-turnată cu zone de impact întărite și puncte de flexiune optimizate crește durabilitatea și confortul în timpul călătoriilor lungi.
- Profil anatomic confortabil pentru ciclism pe tot parcursul zilei
- Formă relativ plată a părții superioare pentru manevrare ușoară
- Canal de ușurare pronunțat pentru a reduce presiunea în zonele sensibile
- Construcție co-turnată cu zone de impact întărite
- Puncte de flexiune optimizate pentru o flexibilitate și un confort mai bun
- Material superior: spumă 3D co-turnată și husă sintetică durabilă
- Material carcasă: polimer armat cu fibre
- Șine: CrMo goale
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 144 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 265 mm |
| Greutate | 280 g |
| ID produs | 348159 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii