Șa Selle San Marco City Gel S1, 220 mm
Șaua Selle San Marco City Gel S1
Descoperiți orașul în ritmul dvs. cu șa City Gel, care pune accent pe confort maxim pentru fiecare aventură a dvs. Această șa este concepută pentru a face plimbarea prin oraș mai plăcută, susține pelvisul și cooperează cu corpul datorită scaunului larg și designului ergonomic. Inserțiile de gel absorb eficient șocurile de pe carosabil și reduc presiunea în zonele sensibile, ceea ce asigură confort chiar și pe trasee mai lungi și excursii turistice.|
Șa lată pentru suport optim
|
|
Design ergonomic axat pe confort
|
|
Inserții cu gel pentru absorbția șocurilor și reducerea presiunii
|
|
Potrivit pentru navetă, trasee mai lungi și excursii turistice
|
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 220 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Dimensiuni | 269 mm |
| Greutate | 510 g |
| ID produs | 394924 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii