Șa Selle Royal Respiro Athletic, 163 mm
Selle Royal Respiro Athletic șa
Selle Royal Respiro Athletic, reproiectată pentru confortul de zi cu zi, este șaua ideală pentru o poziție sportivă aplecată înainte (45°), ideală pentru călătorii rapide și recreative. Datorită spumei inovatoare Stracciatella, care utilizează materiale reciclate, aduce o gură de aer proaspăt în fiecare călătorie. Canalul unic de ventilație îmbunătățește respirabilitatea și ameliorează presiunea în zona perineală, în timp ce umplutura Royalgel™ oferă suport optim și se adaptează în mod natural la mișcările corpului dumneavoastră pentru o călătorie constant confortabilă.|
Spumă inovatoare Stracciatella fabricată din materiale reciclate
|
|
Canal de ventilație pentru o mai bună respirabilitate și reducerea presiunii
|
|
Umplutură Royalgel™ pentru confort excelent și absorbție a presiunii
|
|
Protecții laterale pentru rezistență sporită la impact și abraziune
|
|
Sistem de prindere integrat pentru atașarea ușoară a accesoriilor
|
|
Tehnologie Royal Vacuum pentru impermeabilitate 100%
|
|
Elastomeri pentru absorbția șocurilor
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 162 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Greutate | 429 g |
| Husă șa | 279 mm |
| ID produs | 389687 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii