Șa Selle Italia T 3 Flow, 210 mm
Șaua Selle Italia T 3 Flow
Fă fiecare cursă cât mai confortabilă cu T 3 Flow datorită dedicării sale utilizării de materiale moi, dar durabile și designului larg.|
Șaua largă și ergonomică vă permite o călătorie confortabilă, deoarece oasele șezutului sunt susținute pe toată lungimea.
|
|
Stratul de gel din interiorul umpluturii, împreună cu decupajul central Flow, eliberează presiunea din zona perineală
|
|
Inserțiile Hi-Viz pe spate asigură vizibilitate și siguranță chiar și pe timp de noapte
|
| Gen | Femei, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 210 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Husă șa | 267 mm |
| Greutate | 480 mm |
| ID produs | 111179 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Dimensiuni foarte bune, foarte confortabile, cam prea late, singura avertizare
Tradus automat