Șa Selle Italia SLR Elite L3, 145 mm
Selle Italia SLR Elite șa
Șaua SLR Elite oferă un avantaj competitiv datorită formei avansate și a șinelor din oțel, păstrând în același timp profilul dovedit al șeii SLR. Folosește cea mai recentă formă SLR și o selecție atentă a materialelor, ceea ce o face ideală pentru curse și plimbări în grup. Căptușeala PU garantează confort fără compromisuri în ceea ce privește performanța, iar husa microperforată conferă șeii un aspect distinctiv. Șinele din oțel absorb vibrațiile de la suprafața drumului și sunt extrem de fiabile și ușoare.|
Orificiul Superflow reduce toate limitările fizice cauzate de presiunea pe termen lung în zona perineală
|
|
Șinele tubulare din oțel absorb vibrațiile de pe șosea și vă fac călătoria mai lină
|
|
Învelișul din microfibră garantează o durată de viață fermă și durabilă, cu o greutate foarte mică
|
|
Carcasă fabricată din compozit de carbon și polimer de nylon de înaltă calitate
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 145 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Greutate | 172 g |
| Husă șa | 242 mm |
| Șine (diametru) | 7 mm |
| ID produs | 384830 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii